Джессі Осборн-Лантьє, П'єр Геріно і Вілл Баллантайн запустили лейбл Éditions Appærent

8/7/2020
новини

Нещодавно заснований трьома музикантами та давніми товарищами Джессі Осборном-Лантьє, П'єром Геріном і Віллом Баллантайном, Éditions Appærent встиг анонсувати перший реліз трилогії Бернардіно Фемініеллі, а також дебютну роботу П'єра Геріна під псевдонімом Feu St-Antoine.

Назва проєкту Feu St-Antoine пов’язана з випадками масових галюцинацій у французьких селах, в той час як сама музика П'єра Геріна з релізу «L'eau par la soif» на лейблі відображає суб’єктивність реальності як особистісного, так і суспільно-політичного конструкту. 

В свою чергу, Бернардіно Фемініеллі підготував свою першу повноформатну платівку за 2020 рік.«L'Exil» — це альбом, перфоманс, сатира, нарратив якої сформувався після арешту Бернардіно американськими прикордонними органами під час туру в 2018 році.

Мультидисциплінарний підхід лейбла транслюється в роботі з форматами, дизайном, а також іншими медіумами, наприклад, мерчендайзом і відео. Так, спеціально до виходу альбому «L'Exil» Бернардіно Фемініеллі, лейбл випустив серію лімітованих футболок із зображенням митного документа музиканта, виданого внаслідок його депортації. 

Більше інформації на Bandcamp сторінці лейбла.

Усі новини