Київський арт-центр Closer потребує вашої допомоги

14/12/2020
новини

Арт-центр Closer опинився в скрутному становищі через обмеження на проведення заходів і неспроможність сплатити орендну плату за приміщення Стрічкоткацької фабрики. За період карантину власники клубу зазнали збитків в розмірі майже 5 мільйонів гривень. Щоб пережити цей період та підготуватися до літнього сезону, клубу необхідно зібрати 600 тис. грн (близько 17 тис. євро) до 20-го грудня і потім ще 600 тис. грн до кінця зими. 

Через це команда арт-центру запустила краудфандингову кампанію спрямовану на збір коштів для оплати адміністративних боргів — оренди, електрики, охорони та компенсацій заробітної плати співробітників. За останньою інформацією, їм вдалося зібрати вже 30% від необхідної суми. В якості подяки учасникам краудфандінгу, Closer пропонує безкоштовні квитки на ряд своїх івентів. 

Closer відкрився у 2013 році на вулиці Нижньоюрківській, 31. За роки існування арт-центр став одним із найважливіших хабів культурного життя Києва, команда заснувала фестивалі Strichka, Brave Factory та Am I Jazz, відкрила магазин платівок Closer Record Shop, провела безліч вечірок і концертів, роками доповнюючи музикальний ландшафт міста. 

Більше деталей за посиланням.

Усі новини