Simo Cell і Абдулла Мін’яві анонсували спільний альбом

2/10/2020
новини

Simo Cell — французький продюсер та діджей, який поєднує найрізноманітніші жанри в своїх творах та діджей сетах — від техно та експериментальної музики до трепу та драм-енд-басу.

Абдулла Мін’яві — вокаліст, частина мюнхенського колективу Carl Gari, артист, який тісно пов'язаний з рухом єгипетського опору. Він приймав участь у багатьох проєктах — музичних, театральних, поетичних. В своїй творчості Абдулла піднімає гострі політичні питання, критикуючи існуючі суворі політичні режими.

Колаборація артистів розпочалася ще в 2018 році в студії Simo Cell, що розташована в передмісті Парижа. Гіпермодерністскій підхід Simo Cell до продюсування, його вплив хіп-хопу та басу в поєднанні з пронизливим вокалом Мін’яві будуть відображені в новому альбомі «Kill Me Or Negotiate», що вийде на французькому лейблі BFDM цієї осені.

«Kill Me Or Negotiate» — це втілення політичних поглядів музикантів, а також їх намір представити альтернативний погляд на клубну музику. Цифровий реліз вийде 16 жовтня на лейблі BFDM, а 30 листопада лейбл випустить в продаж вінілову версію.

Усі новини