Tight
приєднується
до руху
#SaveOurScene

Tight
приєднується
до руху
#SaveOurScene

У період глобальної кризи варто пам'ятати: будь-яка катастрофа тягне за собою зміну парадигми. У нашому на перший погляд стійкому світі, настав час, коли держави закривають кордони, великі корпорації та маленькі стартапи призупиняють виробництво, а тисячі людей залишаються без можливості заробітку.

Відтепер ми знаємо, наскільки крихкий цей світ, і що за лічені дні можуть радикально змінитися наші буденні устої. Однак, ми віримо що ця недуга відділила нас одне від одного, щоб змусити заново згуртуватися. Ймовірно, після цієї жахливої ​​катастрофи ми зрозуміємо, що варто більше любити і поважати одне одного, цінувати час, проведений разом, а також усвідомимо, що всі ми — рівні в боротьбі з глобальним лихом.

COVID-19 став жахливим приводом, щоб об’єднатися і величезним викликом, за якого сила спільних солідарних дій стає головним людським капіталом. Можна почати з дотримання суворих правил карантину, допомоги літнім людям, але також не варто обходити стороною однодумців, які потребують підтримки.

У зв'язку з цим, Тайт приєднується до кампанії #SaveOurScene, ініційованої виданням Resident Advisor для підтримки музичної спільноти в усьому світі. Ми, своєю чергою, докладемо зусиль для підтримки української музичної спільноти. Сьогодні як ніколи важливо консолідуватися й активізувати свої сили для того, щоб зберегти нашу сцену.

Цитуючи команду Resident Advisor: «Невідомо, як виглядатиме майбутній світ, але людям у ньому знадобляться цінності, які плекає танцювальна музика: інклюзивність, відкритість, мир, любов, єдність та повага. Щоб пережити наступні місяці, ми — не лише артисти та люди з ​​так званої індустрії, а й рейвери, звичайні любителі музики, діджеї-аматори та «спальні продюсери» — мусимо відновити зв’язок із цими ідеалами». 

Лише разом ми зможемо подолати виклик, який постав перед нами, і залишитися сильними!

Чим ви можете допомогти?

Ми склали список ініціатив, до яких ви можете долучитися. Він є неповним і включає лише частину тих, хто потребує вашої підтримки. Список є відкритим, ви можете допомогти його доповнити.

Купувати музику

20 березня, з півночі до півночі за тихоокеанським часом, Bandcamp проведе акцію, під час якої відмовиться від своєї частки доходу від продажів, отже, весь прибуток буде нарахований безпосередньо артистам.

Ми закликаємо підтримати артистів, які поневолі позбавлені можливості виступати, та лейбли, які видають їхню музику.

Не компенсувати кошти за відмінені/перенесені події

Скасування заходів означає колосальні фінансові втрати для промоутерів, а для всіх причетних до організації вечірок — втрату стабільного заробітку. Ніхто не знає, коли ситуація нормалізується, тому, якщо у вас є можливість, намагайтеся не компенсувати гроші за придбані квитки.

Робити донейшени

У нинішніх умовах навіть незначна пожертва може забезпечити когось заробітною платою або допоможе оплатити рахунок за електроенергію. Якщо у вас є можливість, підтримайте улюблений клуб, промо-групу, діджея додатковим донатом. Це дійсно важливо для всієї музичної екосистеми.

20ftradio

підтримати

Apipad

підтримати

Купувати мерч

Купуйте мерчендайз через Bandcamp або безпосередньо у музикантів, промоутерів і лейблів. Це найнадійніший спосіб підтримати ініціативу у важкий період.

Схема

підтримати

National Distortion

підтримати

PORT

підтримати

Rhythm Buro

підтримати

Підтримувати візуальних художників

Підтримка сьогодні необхідна всім учасникам сцени, зокрема, тим, хто на перший погляд безпосередньо з нею не пов'язані. Підтримайте дизайнерів, які створювали обкладинки релізів та афіші подій, або фотографів, які допомагали висвітлювати ваші улюблені вечірки. Багато з них зараз переживають важкі часи і позбавлені навіть мінімальних підробітків.

Вова Morrow

підтримати

Льоша Березовський

підтримати

Назар Фурик

підтримати

Яна Франц

підтримати

Долучатися до онлайн-стрімів

Онлайн-стрім — гарний спосіб налагодити зв'язок із локальною спільнотою. Крім того, в найближчі місяці стрімінгові платформи можуть стати важливим джерелом прибутку для промоутерів, клубів і артистів.

∄ APXIB

підтримати

Closer

підтримати

Kultura Zvuka

підтримати

Ми прагнемо зробити комунікацію щодо ситуації більш відкритою, для нас важливо консолідувати музичну спільноту й мати змогу допомогти тим, хто цього потребує.

Ми відкриті для пропозицій, які ви можете надіслати на адресу: info@tight.media.

Ви також можете завантажити зображення з короткими інструкціями і поширити їх у своїх соціальних мережах.

Бережіть себе!